Myheritage Fotoğraf Canlandırma Nasıl Yapılır? Servisimiz Bakımda – Bulunduğunuz Bölgede Kullanılmıyor Sorunu Kesin Çözümü!

myheritage fotoğraf canlandırma nasıl yapılır?

Myheritage fotoğraf canlandırma (Deep Nostalgia) Servisimiz Bakımda, Bulunduğunuz Bölgede Kullanılmıyor, Şuanda sizi kaydedemiyoruz. Şuanda milyonlarca kişi Deep Nostalgia özelliğimizi kullandığı için hizmetimiz aşırı yüklenme altında lütfen link adresini ziyaret edin Sorunu Kesin Çözümü!

Aile tarihi endüstrisindeki büyük şirketlerden biri, durağan resimleri hareketli görüntülere dönüştüren yeni bir teknoloji geliştirdi.

MyHeritage, Deep Nostalgia’yı geçen hafta dünyanın en büyük aile tarihi konferansı olan RootsTech Connect’te tanıttı.

Artık insanlar her türden tarihi fotoğrafı hayata geçirmek için MyHeritage’ın “Deep Nostalgia” fotoğraf animatörü özelliğini kullanıyor. Daha doğrusu kullanamıyor.

Şirket Web site mobil uygulamalarına aşırı yoğunluk olduğu için servisin kullanımını birçok bölgede engelledi. Geçici olarak Türkiye’de ve birçok devlette uygulamaya erişim sağlanamıyor. Ama merak etmeyin biz bir yolunu bulduk.

Şimdi sizlerin de kolaylıkla yapabileceği, bir taktik ile erişim engeli olan fotoğraf canlandırma hizmetine ”myheritage Deep Nostalgia’ye” nasıl ulaşacağımıza bir göz atalım.

1-) Telefonumuzdan uygulama marketini açıyoruz. Ve arama kısmına vpn yazıyoruz. Çıkan sonuçlarda aşağıdaki resimde kırmızı kare içine aldığımız turbo VPN ücretsiz güvenli ….. Diye devam eden uygulamayı indiriyoruz. (Endişe etmeyin bu program size herhangi bir zarar vermez, programın amacı internete hangi adresten veya bölgeden girdiğinizi gizli tutmaktır.)

2-) Uygulamayı indirdikten sonra açıp aşağıdaki havuç işaretine dokunarak bağlanıyoruz.

3-) Daha sonra telefonumuzun ana ekran tuşuna basarak uygulamayı arka plana alıp, google’a fotoğraf canlandırma yazıyoruz.

4-) Çıkan ilk sonuca ”MyHeritage Deep Nostalgia™” ilk sonuca tıklıyoruz. Ve açılan sayfanın sol üst köşesinde bulunanan 3 çizgiye tıklıyoruz.

5-) Sonrasında aşağıda bulunan kaydolun butonuna tıklayarak hizmete üye oluyoruz. Üye olmadan şirketin sunduğu hiçbir özellikten faydalanamıyoruz.

6-) Açılan ana ekranda oturum aç butonuna tıklayın.

7-) Ücretsiz kaydol deyin.

😎 Açılan ekranda aşağıdaki gibi gerekli alanlanları doldurup git butonuna tıklayın.

9-) Sizi aşağıdaki gibi bir sayfa karşılayacak. Telefonunuz ana ekran düğmesine basarak sayfayı kapatın.

10-) Google’a yeniden fotoğraf canlandırma yazıp aratın. Çıkan ilk sonuca tıklayın.

Ve işte karşınızda fotoğraf canlandırma sihirbazı. Canlandırmak istediğiniz fotoğrafı yükleyin ve arkanıza yaslanın. Fotoğrafınız 20 saniye sonra hazır 🙂

About admin

Check Also

Tuğla Fiyatları 2021

Ekolojik özelliklere sahip gerçek bir yapı malzemesi olan tuğla emlak piyasasının hızla büyümesine önemli ölçüde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir